תקנון


דף הבית >> שירות לקוחות >> תקנון

תקנון חברת VUTZI

כללי

1.           אתר  VUTZI (להלן- "האתר") המצוי בבעלות חברת VUTZI  להלן- "החברה") משמש כחנות אלקטרונית לרכישת מוצרים ושירותים על-ידי ציבור הגולשים בישראל. השימוש באתר כפוף ומותנה בהסכמת המשתמשים לאמור בתקנון זה. השימוש באתר מעיד על הסכמת המשתמש לתנאים אלה. תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והם מתייחסים לגברים ולנשים כאחת. שימוש באתרי אינטרנט אחרים השייכים לחברה ו/או פועלים בשיתוף פעולה איתה, באמצעות קישורים ו/או דפי אינטרנט משותפים, כפופים להוראות תקנון זה, כמו גם להוראות תקנוניהם. יובהר כי הוראות תקנון זה חלות על כל מי שרכש ממוצרי החברה, גם אם לא דרך אתר החברה, אלא בצורה פרונטלית או טלפונית.
                            1.א. תקנון זה תקף לגבי כל עסקאות המכירה של ווצי גם אם לא בוצעו דרך האתר.

 

אופן הקניה

 

2.           האפשרויות הקיימות לרכישת המוצרים הן או דרך האתר או טלפונית דרך מוקד שירות הזמנות או פרונטלית בנקודת המכירה של החברה, באמצעות תשלום בכרטיסי אשראי או באמצעות העברה בנקאית בלבד. קניה דרך האתר יכולה להתבצע על-ידי כל אדם המחזיק בכרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל. הזמנתו של המשתמש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים: (א) ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של המשתמש; (ב) המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי החברה בארץ או במפעל המייצר; (ג) המשתמש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון דרך מוקד שירות הזמנות.

 

3.           חל איסור מוחלט על עובדי החברה להשתתף במכירות באתר.

 

4.           ההזמנה תיחשב כמאושרת: במקרה של הזמנה במרכז ההזמנות הטלפונית -  באמצעות קבלת אישור טלפוני כי ההזמנה התקבלה ובכפוף לאישורה של חברה האשראי לעסקה. בהזמנה באמצעות האתר – עם קבלת אישור על הזמנה, בצירוף מספר הזמנה, לדואר האלקטרוני של המשתמש, ובכפוף לאישורה של חברת האשראי לעסקה. בהזמנה- פרונטלית-  עם קבלת אישור מנציג החברה ובכפוף לאישור העסקה ע"י חברת האשראי. מועד קבלת ההזמנה ייחשב כמועד שנרשם במחשבי החברה בו ניתן אישורה של חברת האשראי לביצוע העסקה.

 

תוכן האתר

 

5.           באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהאתר, תכולתו, המוצרים והשירותים והמידע המצוי בו יהיו מלאים, מדויקים ועדכניים, עשויים להימצא באתר, בתום-לב, אי-דיוקים או שגיאות והחברה לא תישא בכל אחריות בגינם ו/או בקשר עימם. החברה לא תישא בכל אחריות לטעויות הדפסה, תיאור מוצרים, מחיר, תנאי תשלום, תמונות וכל מידע אחר לגבי המוצרים.

 

6.           במקרה כאמור של אי-התאמה, מכל מין וסוג, בין תיאור המוצר ופרטיו לבין המוצר שיסופק בפועל, תהיה נתונה למשתמש הזכות לבטל את העסקה, כמפורט להלן בתקנון זה.

 

שיטת המכירה

 

7.           מכירה רגילה – היא מכירה של מוצרים במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי או על פי זמן אספקה (בימי עסקים)המוגדר למוצר. המשתמש בוחר מוצר ומבצע את הקניה בהתאם להוראות האתר. המשתמש אף רשאי לבצעה את קנייתו בטלפון דרך מרכז שירות ההזמנות.

8.            מכירה קבוצתית- בחר המשתמש לקנות מוצר בקטגוריית המכירות הקבוצתיות,  מתווסף שמו של המשתמש לרשימת הקונים במכירה זו.  כרטיס האשראי של המשתמש יחוייב עם הרשמתו למכירה הקבוצתית. ספירת ימי אספקת המוצר תחל החל ממועדסגירת המכירה (כשהרשימה מלאה על פי תנאי המכירה המופיעים באתר) .

               

אספקת המוצרים

 

9.           אספקת המוצרים שנרכשו באמצעות האתר ו/או הטלפון באמצעות מוקד שירות ההזמנות ו/או באופן פרונטלי בנקודת המכירה תתבצע תמורת תשלום דמי משלוח, אלא אם נכתב אחרת במפורש באתר ו/או בנקודת המכירה, עד 60 ימי עסקים, בכפוף לעיכובים עקב גורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת החברה או האחראי על ביצוע האספקה, לרבות  עיכובים בנמלי המוצא/ היעד, שביתות ו/או השבתות וכיוצ"ב.

 

10.           זמן האספקה מתייחס לימי עסקים בלבד (5 (חמישה) ימי עבודה בשבוע, לא כולל שישי, שבת חגים ומועדים).

 

11.          למוצרים שונים עשויים להיות מועדי אספקה שונים והחברה אינה מתחייבת כי כל המוצרים יסופקו באותו מועד.

 

12.          החברה תספק ע"י משלוח לבית הלקוח בתשלום שנקבע לכל מוצר "דמי הובלה" במידה והלקוח שילם עבור "דמי הרכבה" החברה תספק ותרכיב את המוצר לכתובת היעד שבהזמנה. התקנון של חב' השילוח (או של כל גוף אחר באמצעותו החברה מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים) יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר ו/או מוקד שירות ההזמנות הטלפוני, ויחייב כל משתמש. *מחיר ההובלה המצויין תחת המוצרים תקף לאזור גוש דן בלבד, הובלה לאזורים מרוחקים יותר עפ"י הצעת מחיר טלפונית או פרונטאלית.

 

13.          החברה מתחיבת לספק רק מוצר ששולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית. דמי המשלוח יכולים להשתלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית החברה לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון. אספקת המוצר תבוצע כפי שהוא ("AS IS").


אחריות המוצרים באתר

14.          האחריות מכסה שברים או סדקים בגוף המוצר כתוצאה משימוש סביר,למשך שנה מיום קבלת החשבונית.האחריות אינה מכסה שבר זכוכית או שריטות על גוף המוצר.


15.          ריפודים:החברה אינה נושאת באחריות כל קרע לכלוך או פגם בריפוד אחרי שנתקבל במצב תקין בזמן האספקה ע"י הלקוח.


16.          כיסויים לריהוט גן:החברה אינה נושאת באחריות כל קרע לכלוך או פגם בכיסוי שנתקבל במצב תקין בזמן האספקה ע"י הלקוח.

***הערה לנושא האחריות: חברת ווצי מוכרת בשיטת "מהיבואן לצרכן" אך גם משווקת את מוצריה למשווקים מורשים. לא ינתן ללקוח שירות אחריות בגין מוצרים שנמכרו לו ע"י אחד המשווקים אלא אם הלקוח פנה דרך המשווק המורשה ולמשווק הסכם אחריות מול חברת ווצי.

 
שינוי או ביטול הזמנה

17.           שינוי או ביטול הזמנה, בטרם סופק המוצר, יתאפשר על פי כל אחת מהאפשרויות הבאות:
א- באם מדובר במוצר שנמצא במלאי- שינוי או ביטול העסקה יתאפשר בכל עת עד למועד אספקת המוצר. לאחר אספקת המוצר- ראה סעיף 18 לתקנון. במידה וכרטיס האשראי כבר חוייב, יחוייב הלקוח בסך של 5% מערך העסקה בגין ביטול או שינוי ההזמנה.
ב- באם מדובר במוצר שאינו נמצא במלאי ובמעמד המכירה נקבעו ימי אספקה , שינוי או ביטול העסקה יתאפשר רק אם טרם חוייב כרטיס האשראי ו/או טרם התקבל אישור ע"י חברת האשראי ו/או טרם בוצעה העברה בנקאית לזכות VUTZI.


החזרת מוצרים וביטולים

 18.          ניתן לבטל עסקה (לאחר אספקת המוצר) שבוצעה באמצעות האתר ו/או מוקד ההזמנות הטלפוני ו/או בנקודת המכירה– בהודעה בכתב לחברה, לא יאוחר מ - 14 יום מיום קבלת המוצר, בכפוף לכך שהמוצר הוחזר, שלא נעשה בו שימוש באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. לעניין זה , במידה וכרטיס האשראי כבר חוייב, יחוייב הלקוח בסך של 5% מערך העסקה בגין ביטול ההזמנה.
 

19.          במקרה של החזרת מוצר או ביטול עסקה לפני שסופק המוצר, שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי-התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו למשתמש, תגבה החברה מהמשתמש דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכש או 100 שקלים חדשים, לפי הגבוה מביניהם. במקרה של החזרת מוצר או ביטול עסקה לאחר שסופק המוצר, שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי-התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו למשתמש, תגבה החברה מהמשתמש דמי ביטול בשיעור של עד 30%.                

שירות לקוחות
               

20.          נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירות המשתמשים בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה. לפרטים נוספים בקשר לאתר ופעילותו, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה בדואר אלקטרוני info@vutzi.co.il בטלפון 077-7055170 פקס -077-4060809

 

פרטיות – אבטחה באתר SSL

 

21.          החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למשתמש ו/או למי מטעמו עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

22.          החברה רשאית לעשות שימוש בפרטים שנמסרו על-ידי המשתמש במועד ההרשמה לאתר ו/או בעת השימוש באתר על מנת ליצור עימו קשר ולעדכן אותו בדבר מבצעים באתר ו/או בנוגע לשירותים נוספים המוצעים על-ידי החברה או על-ידי אחרים עימם תתקשר החברה. בנוסף, החברה רשאית לעשות שימוש במידע הנ"ל למטרות שיווקיות ו/או כחלק מנתונים סטטיסטיים שנאגרים על-ידה לשם שימוש לצרכיה. החברה גם תהיה רשאית להשתמש במידע כאמור כחלק מנתונים המועברים לצד ג', וזאת בכפוף לכך שמידע זה לא יזהה את המשתמש בשמו או פרטי זהותו. אם המשתמש אינו מעוניין כי ישלח אליו חומר כאמור על-ידי החברה, עליו להודיע על כך לחברה בכתב בדואר אלקטרוני info@vutzi.co.il  , או בפקסימיליה 077-4060809 בדואר רשום לכתובת החברה: חברת VUTZI ת.ד. 3276 שוהם

 

23.          האתר מוצע ומוצג בתום-לב, כפי שהוא AS IS")") בלא כל התחייבות ו/או מצג, מפורש או משתמע, מצידה של החברה. האחריות הבלעדית למוצרים המפורסמים לרכישה באתר, חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים של המוצרים, בהתאם לתנאי תעודת האחריות והשירות המוצמדים לכל מוצר ועל-פי חוק, למעט מוצרים שמסופקים על-ידי החברה ושנקבע מפורשות שהשירות והאחריות בגינם ניתנים על-ידי החברה. החברה אינה ולא תהיה אחראית כלפיך לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי ו/או כל נזק אחר, לרבות, מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן שימוש, נתונים ו/או בגין אובדן רווחים ישירים או עקיפים, הנובעים או קשורים בדרך כל שהיא בשימוש, העתקה ו/או הצגה של האתר, בגין עיכוב בשימוש ו/או אי-יכולת שימוש באתר ו/או במוצרים שנרכשו באמצעותו ו/או באמצעות מוקד ההזמנות הטלפוני ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מהשימוש באתר, בין אם בעילה חוזית ו/או נזיקית ו/או כל עילה אחרת. החברה אינה מתחייבת, כי השירות באתר ו/או במוקד השירות הטלפוני לא יופרע, יינתן כסדרו, בלא הפסקות, יתקיים בבטחה ללא טעויות או יהיה חסין מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.

 

24.          החברה פועלת במידת האפשר על מנת שהמידע יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, אולם על  אף האמור ייתכן ויחול ליקוי ו/או טעות ו/או אי-דיוק במידע ו/או בדרך העברתו אל המשתמש.

 

25.          החברה, לרבות מנהליה, עובדיה ו/או מי מטעמם, לא יהיו אחראים בגין כל נזק, ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש ו/או לכל צד שלישי בגין השימוש במידע ו/או הסתמכות עליו ו/או בגין ביטול ו/או הפסקת איזה מהשירותים המוצעים באתר לרבות בגין שיבושים ו/או ליקויים בהעברת המידע בין אם נגרמו במזיד על-ידי צד ג' כלשהו ובין אם נגרמו בשל תקלה כלשהי.

 

26.          בכל מקרה שהחברה לא תוכל לעמוד בהתחייבויותיה ו/או לספק את המוצרים מכל סיבה שהיא,לרבות עקב בעיות מלאי, חוסר, עיכובים או קשיים באספקה וכיוצ"ב, או מחמת נסיבות של כוח עליון ו/או נסיבות הנובעות מגורמים או אירועים שאינם בשליטתה של החברה, אזי, למעט זיכוי חשבונו של המשתמש בסכום החיוב (במידה וחויב), במקרה שהמוצר לא סופק לו, לא תישא החברה בכל אחריות נוספת מכל מין וסוג.

 

קנין רוחני

 

27.          זכויות היוצרים, זכויות הפטנטים, הסודות המסחריים, זכויות הבעלות במידע לרבות זכויות ההפצה וכל קנין רוחני אחר במידע הינם בבעלות החברה ולמשתמש לא תהיה כל זכות מכל סוג שהיא במידע.

 

28.          אין להעתיק, לשכפל, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם נתנה החברה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.

 
 

זכויות שונות של החברה

 

29.          החברה רשאית לכלול באתר תכנים מסחריים, לרבות פרסומות, באנרים, מודעות, מודעות קופצות, קבצים דיגיטליים, קישורים ותוצאות חיפוש. החברה רשאית לבצע שינויים באתר, ובכלל זה להפסיק מתן שירותים, להוריד מהאתר פרסומים שונים ולמחוק פרסומים ללא שמירת גיבויים, וזאת על-פי שיקול דעתה וללא צורך בקבלת הודעה מוקדמת או הסכמה מהמשתמש.

 

30.          החברה רשאית להגביל או לחסום לאלתר את המידע בפני משתמש, באופן זמני או קבוע, במידה והמשתמש השתמש במידע בניגוד לדרישות כל דין ו/או בניגוד להוראות תקנון זה או מכל סיבה סבירה אחרת. החברה רשאית למסור את פרטיו האישיים של המשתמש לרשויות מוסמכות או לצדדים שלישיים, במידה ועל-פי שיקול דעתה, הנסיבות מצריכות זאת.


תנאים נוספים

 

31.          החברה שומרת על זכותה לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מזמן לזמן, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתתפים תוך 14 ימים מיום פרסומו באתר או תוך 14 יום מיום משלוח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש.

 

32.          אין בהצגת המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגבי אופים או טיבם  או איכותם על-ידי החברה.

 

33.          רישומי המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר ומרכז ההזמנות הטלפוני יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

 

34.          מקום השיפוט הבלעדי בכל ענין ומחלוקת בכל הנוגע לאתר, לרבות השירותים באתר, יהיה בית-המשפט המוסמך בתל-אביב, אשר ידון בענין בהתאם לדיני מדינת ישראל. המשתמש מסכים לכך כי לא תהא תחולה  להוראות ו/או לכללי ברירת דין בינלאומיים, ולכן, בכל מקרה, לא יתקיים דיון שיפוטי מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

 

35.          התיישנות. בהתאם לסעיף 19 לחוק ההתיישנות, התשי"ח-1958, וכחוזה נפרד בכתב, מוסכם בזאת על תקופת התיישנות מוסכמת של 6 (שישה) חודשים מהמועד שנועד לביצוע הספקת המוצר ו/או הספקתו בפועל, לפי המאוחר, כמועד סופי שבו יוכל  המשתמש להפנות אל החברה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה. המשתמש מתחייב שלא להפנות אל החברה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה לאחר תקופת ההתיישנות המוסכמת. פעולה של המשתמש בניגוד להתחייבותו ו/או התייחסות של החברה לפעולתו של המשתמש, ככל שיהיו, לא יהא בהם כדי לגרוע מטענת ההתיישנות של החברה. מוסכם, כי הוראת סעיף זה תגבר על כל הוראת דין אחרת.

 

36.          פרשנות. המשתמש מסכים כי אין לפרש את הניסוחים בתקנון זה באופן מצמצם כנגד החברה, וזאת לנוכח השינויים המהירים בתחום האינטרנט והסתמכות החברה על תקנון זה. כל זכות שלא הוקנתה במפורש למשתמש שמורה לחברה.

 

37.          אם ייקבע כי סעיף כלשהו בתקנון הינו נטול תוקף משפטי ו/או לא ניתן לאכיפה, יש לראות את הסעיף כאילו הוחלף בסעיף חוקי ואכיף, שתוכנו הינו הקרוב ביותר לכוונת הסעיף המקורי, וזאת ללא השפעה על תחולתן המחייבת והאכיפה של יתר סעיפי התקנון.

 

38.          כל ויתור, דחייה, ארכה או הקלה מצד החברה כלפי המשתמש לא יהוו תקדים, לא יפעלו לחובת החברה ולא ייחשבו כויתור על זכויותיה על-פי התקנון, למעט במקרה של ויתור מפורש, המתייחס ספציפית, בכתב, להוראות התקנון.

 

39.          תקנון זה יחול לטובת החברה והפועלים מטעמה ו/או עבורה. החברה רשאית להעביר ו/או להסב את תקנון זה, ו/או הזכויות ו/או החובות הכלולות ו/או הנובעות ממנו, באופן מלא או חלקי, ליחיד, תאגיד או כל גוף משפטי חוקי, לרבות חברת אם, חברת בת, חברה קשורה, על דרך של העברה, מכירה, הקניה, מיזוג, פיצול, איחוד ועוד, ללא צורך בקבלת הסכמת המשתמש.

 

40.          המשתמש/הלקוח מודע לכך שהוראות התקנון יתעדכנו, מעת לעת, והוא מתחייב לקרוא את התקנון המעודכן ולפעול  לפיו.

 

המשתמש/הלקוח מצהיר כי קרא את התקנון, הבין אותו ואת תנאיו, ומסכים להם ומודע לכך שאחריות בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מהם ו/או מטעמם כפופה לתנאי התקנון האמור.
 

 


תודה שרכשתם,

VUTZI

 

לייבסיטי - בניית אתרים