שירות משלוחים והרכבה


דף הבית >> שירות לקוחות >> שירות משלוחים והרכבה

לקוח יקר!

חברת VUTZI  מספקת שירות משלוחים והרכבה עבור כלל המוצרים באתר.
באפשרותך לסמן אופצייה זו בעת הליך ביצוע ההזמנה. במידה וביצעת כבר את רכישתך ולא סימנת אופצייה זו, אנא צור קשר עם נציגי החברה ונשמח לסייע:
 077-7055170 .

לידיעתך, עלות שירות זה שונה בכל אחת מהמחלקות בהתאם למוצר המסופק. כמו כן, מחיר ההובלה המצויין תקף לאזור גוש דן בלבד, מחיר הובלה לאזורים מרוחקים יותר יינתן עפ"י הצעת מחיר טלפונית.

בנוסף לאמור לעיל, אנו מפנים אותך לסעיפים 12 ו-13 בתקנון החברה:

12.          החברה תספק ע"י משלוח לבית הלקוח בתשלום שנקבע לכל מוצר "דמי הובלה" במידה והלקוח שילם עבור "דמי הרכבה" החברה תספק ותרכיב את המוצר לכתובת היעד שבהזמנה. התקנון של חב' השילוח (או של כל גוף אחר באמצעותו החברה מבצעת את ההובלה והאספקה של המוצרים או השירותים) יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר ו/או מוקד שירות ההזמנות הטלפוני, ויחייב כל משתמש. *מחיר ההובלה המצויין תחת המוצרים תקף לאזור גוש דן בלבד, הובלה לאזורים מרוחקים יותר עפ"י הצעת מחיר טלפונית.

 13.          החברה מתחיבת לספק רק מוצר ששולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית. דמי המשלוח יכולים להשתלם בנפרד או ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, רשאית החברה לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון. אספקת המוצר תבוצע כפי שהוא ("AS IS").

תודה על רכשיתך והמשך גלישה מהנה,

צוות VUTZI

 

לייבסיטי - בניית אתרים